eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NiemcyPRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI

Lokalizacja:

Niemcy, okolice Schwerin lub Hamburga

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola jakości produkcji
  • Wykonanie prac końcowych, w tym sprawdzenie prędkościomierza, tachografu
WYMAGANIA:
  • KOMUNIKATYWNA znajomość znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B oraz widziany własny samochód na wyjazd
  • Doświadczenie w zawodach technicznych
ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanych niemieckich zakładach
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (15 euro brutto/godzina + 40 euro netto diety/przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Produkcja / Przemysł

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.