PracaOferty pracy NiemcyPRACA PRZY SKŁADANIU I PAKOWANIU ODKURZACZY

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

PRACA PRZY SKŁADANIU I PAKOWANIU ODKURZACZY

Lokalizacja:

Niemcy, Neuss

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pakowanie i przepakowywanie części do odkurzaczy
  • Składanie części
  • Foliowanie odkurzaczy i wkładanie ich do kartownów
  • Prace magazynowe
WYMAGANIA:
  • Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie w dużej renomowanej firmie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,50 euro brutto/godzina)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Inne / Pozostałe

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.