PracaOferty pracy IławaZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU INTERMARCHE

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU INTERMARCHE

Lokalizacja:

Iława

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2520

Obowiązki:

Realizacja celów handlowych, odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie sklepu, nadzorowaniee i organizowanie pracy podległego zespołu,, dbanie o przestrzeganie wewnętrznych procedur Grupy Muszkieterów, delegowanie zadań, ocena pracowników, motywowanie, rekrutacja nowych pracowników, zarządzanie gospodarka towarową i analiza wskaźników, praca na sali sprzedaży

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Wymagania pożądane:

Umiejętności i uprawnienia:

  • książeczka sanepidowska

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość branży spożywczej, umiejętność kierowania zespołem pracowników, umiejętność podejmowania decyzji, samodzielność, dobra organizacja pracy, zdolności interpersonalne. Pracodawca oferuje: stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju, umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie plus premię adekwatną do włożonej pracy. Kontakt osobisty, mailowy:bartlomiej.ulatowski-adh@mousqetaires.com lub tel: 519 033 840

Miejsce pracy: Dąbrowskiego 21, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zarządzanie

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Od wielu lat słyszymy o work-life balance, widzimy olbrzymie zmiany w podejściu do życia i wykonywanego zawodu. Nie chcemy już tylko pracować bez celu, dbamy o nasz organizm bardziej niż kiedykolwiek. Chcemy też dbać o naszą psychikę. 8 ...

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...