PracaOferty pracy IławaSPRZEDAWCA - MAGAZYNIER ( SALON MEBLOWY )

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER ( SALON MEBLOWY )

Lokalizacja:

Iława

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2246

Obowiązki:

Obsługa klienta w sklepie, Wystawianie dokumentów sprzedażowych, kasowych i magazynowych, Dbałość o utrzymanie porządku w salonie, Pomoc przy wydawaniu towaru klientom, Przygotowanie mebli do ekspozycji, w tym montaż, rozpakowanie oraz przenoszenie mebli
Współpraca z pracownikami głównego magazynu przy przyjmowaniu dostaw

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Oczekujemy: wykształcenia min. średniego, znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, dobrej organizacji czasu pracy, sumienność, terminowości, uczciwość, skrupulatności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań, komunikatywności, wysokiej kultury osobistej, mile widziane doświadczenie w branży meblowej. Oferujemy: Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, bardzo dobrą atmosferę i warunki pracy, samodzielność w realizacji obowiązków, pracę w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji, pakiet atrakcyjnych benefitów funkcjonujących w firmie. Sposób aplikacji: CV wraz z nazwą stanowiska prosimy przesłać na adres: SZYNAKA MEBLE Sp. z o.o. ul. Ostródzka 54 14-200 Iława lub rekrutacja.logistic@szynaka.pl

Miejsce pracy: Ostródzka 54, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV wraz z nazwą stanowiska prosimy przesłać na adres: SZYNAKA MEBLE Sp. z o.o. ul. Ostródzka 54 14-200 Iława lub rekrutacja.logistic@szynaka.plInformujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SZYNAKA MEBLE Sp. z o.o. ul. Dworcowa 20, 14-260 Lubawa moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. W razie chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach proszę dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych również w przyszłych rekrutacji, w tym na inne stanowiska.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.szynaka.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Absencja jest powszechnym problemem wśród pracowników produkcyjnych. W artykule omówiono potencjalne źródło tego zjawiska oraz przedstawiono metody radzenia sobie z nim. Podkreślono rolę atrakcyjnych systemów wynagrodzeń, które mogą ...

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 3 557 osób, które przynajmniej dwa razy wypełniły ankietę w latach 2018-2024 i zostawiły swój adres email. W niniejszym artykule przedstawimy, jak wyglądała dynamika wynagrodzeń ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.