PracaOferty pracy Iława › KOSMETYCZKA/KOSMETOLOG- INSTYTUT ZDROWIA I URODY YASUMI - WG ZLECEŃ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

KOSMETYCZKA/KOSMETOLOG- INSTYTUT ZDROWIA I URODY YASUMI - WG ZLECEŃ

Lokalizacja:

Iława

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1548

Obowiązki:

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej udzielanie porad z zakresu kosmetyki i dietetyki, obsługa zaawansowanych urządzeń kosmetycznych i medycznych, sprzedaż produktów kosmetycznych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, kierunek: technik usług kosmetycznych

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Kosmetolog

Pozostałe wymagania:

  • Praca w systemie I zmianowym od poniedziałku do piątku między. 9:00-19:00, w sobotę w godz 8:00-14:00. Liczba godzin do ustalenia - wg zleceń. Wymagania: wykształcenie kierunkowe, umiejętność wykonywania zabiegów kosmetycznych, umiejętność samodzielnej organizacji pracy, dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista, umiejętności sprzedażowe, wykazywanie postawy otwartej na klienta. Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego w postaci szkoleń, przyjazną i twórczą atmosferę w pracy, w dynamicznym zespole, dużą samodzielność działania, stabilne warunki zatrudnienia pracę w Instytucie pod szyldem znanej i prestiżowej marki. Możliwość ustalenia elastycznych godzin pracy. CV nalezy przesłać na adres e-mail: yasumi.ilawa@gmail.com (proszę wskazać nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja).

Miejsce pracy: 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-21

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja