eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy IławaDORADCA KLIENTA W SALONIE GATTA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

DORADCA KLIENTA W SALONIE GATTA

Lokalizacja:

Iława

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2235

Obowiązki:

Profesjonalna obsługa klienta, aktywna pomoc oraz doradztwo klientom w zakupach, realizacja planów sprzedażowych, budowanie relacji z klientem, dbałość o wygląd salonu i ekspozycję produktów.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Wymagania dodatkowe:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Gwarantujemy: Profesjonalny program szkoleń przygotowujących do pracy, możliwości rozwoju zawodowego i awansu, motywujący system wynagrodzeń, atrakcyjne zniżki pracownicze, konkursy sprzedażowe,udział w ciekawych projektach na skalę całej sieci, przyjazną atmosferę, stabilne warunki zatrudnienia. Wymagania: Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami, pasja do aktywnej sprzedaży, wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej, dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. Kontakt osobisty w salonie GATTA

Miejsce pracy: Królowej Jadwigi 6, 14-202 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Sposób aplikowania: CV bezpośrednio do pracodawcy Salon Gatta, CH Jeziorak ul. Królowej Jadwigi 6, 14-202 IławaInformujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Administratorem danych osobowych jest Ferax Sp. z o.o., z siedzibą w Zduńskiej Woli (98-220) przy ul. Szadkowskiej 4/6. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Dane przetwarzane będą przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy. Informujemy o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.Przestrzeganie zasad ochrony danych w Ferax Sp. z o.o. nadzoruje Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez adres email: iod@gatta.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Konsulting

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.