PracaOferty pracy Warszawa (południowe obrzeża) › Senior HR&Payroll Specialist

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Senior HR&Payroll Specialist

Lokalizacja:

Warszawa (południowe obrzeża)

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NR REF.: 1187115

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy doświadczonego, samodzielnego specjalisty z obszaru kadrowo-płacowego (Warszawa-południowe obrzeża miasta). Jeśli lubisz pracę z ludźmi, komunikacja w języku angielskim nie jest dla Ciebie wyzwaniem, zawsze dostrzegasz ciekawe możliwości i posiadasz doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń dla min. 50-70 osób, to właśnie Ciebie szukamy!

Twoje obowiązki:

  • Odpowiedzialność za procesy kadrowo-płacowe w polskim oddziale
  • Ścisła współpraca z zewnętrznym dostawcą usług payrollowych
  • Kontakt z zewnętrznymi instytucjami (US, ZUS, GUS)
  • Administracja personalna (teczki osobowe, dokumenty pracownicze, zaświadczenia, aneksy, badania lekarskie, BHP, zatrudnienia cudzoziemców itp.)
  • Administrowanie benefitami pracowniczymi
  • Ewidencja czasu pracy, rozliczanie urlopów, zwolnień, wprowadzanie danych do systemów
  • Przygotowywanie danych do naliczenia płac, weryfikacja poprawności, wyjaśnianie nieścisłości
  • Odpowiadanie na zapytania pracowników
  • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji
  • Udział w projektach z zakresu administracji HR i płac
  • Wsparcie procesu onboardingu i offboardingu

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w naliczaniu płac
  • Znajomość języka polskiego na poziomie biegłym - warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym - warunek konieczny
  • Doświadczenie we współpracy z zewnętrznym dostawcą usług payrollowych
  • Doświadczenie w obsłudze płacowej innych krajów - będzie atutem
  • Doświadczenie w kreowaniu i wdrażaniu usprawnień procesów
  • Bardzo dobra znajomość polskiego prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych
  • Znajomość SAP - będzie atutem
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel
  • Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, proaktywność
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywanie problemów

Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie
  • Praca hybrydowa (1 dzień zdalnie/tydz.)
  • Elastyczny czas rozpoczęcia dnia pracy
  • Możliwość udziału w globalnych projektach HR
  • Możliwość współpracy z międzynarodowym zespołem payrollowym
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze payrollu w regionie EMEA
  • Możliwość kreowania i wdrażania działań usprawniających procesy HR

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-28

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: HAYS

branże: HR