eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy HajnówkaZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

Lokalizacja:

Hajnówka

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0571

Obowiązki:

- planowanie i organizowanie pracy zespołu;
- realizacja zamównień;
- zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz jego obrębie

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • obsługa urządzeń biurowych

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy: KS. IGNACEGO WIEROBIEJA 2, 17-200 Hajnówka, powiat: hajnowski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zarządzanie

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Sztuczna inteligencja rozgaszcza się w coraz większej ilości sektorów gospodarki. Opinię publiczną zszokowała informacja o zwolnieniu dziennikarzy jednej ze stacji radiowych i zastąpienie ich wygenerowanych przez AI "prezenterów". Czy ...

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...