PracaOferty pracy GryficePIELĘGNIARKA DO PRACY W ODDZIALE CHIRURGICZNYM

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PIELĘGNIARKA DO PRACY W ODDZIALE CHIRURGICZNYM

Lokalizacja:

Gryfice

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0844

Obowiązki:

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Miejsce pracy: NIECHORSKA 27, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: SZCZEGÓŁOWY WYKAZ DOKUMENTÓW ORAZ TERMINIE I MIEJSCU SKŁADANIA OFERT ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE WWW.MEDICAM.PL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...