PracaOferty pracy Gryfice › ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU (ELEKTRYK / MECHANIK)

Kto szuka:

Del Piero Sp. z o.o.

Stanowisko:

ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU (ELEKTRYK / MECHANIK)

Lokalizacja:

Gryfice

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Naszym Klientem jest duża i prężnie rozwijająca się firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym.  Oferowane przez nią produkty są wykorzystywane w szeroko rozumianym przemyśle budowlano-wykończeniowym.  W związku z rozbudową struktur organizacyjnych firmy poszukujemy zaangażowanych i doświadczonych Kandydatów na stanowisko: ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU (ELEKTRYK / MECHANIK)

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Zapewnienie utrzymania w sprawności maszyn, linii produkcyjnych, wyposażenia i infrastruktury technicznej
  • Naprawy, przeglądy i konserwacje maszyn
  • Analiza przyczyn źródłowych awarii
  • Proponowanie usprawnień na maszynach
  • Dbanie o niezawodność maszyn i urządzeń poprzez działania prewencyjne i predykcyjne

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Mile widziana: znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Samodzielność, zaangażowanie, silna motywacja, determinacja, dobra organizacja pracy
  • Otwartość na nowe technologie
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy. W zamian za kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje:

  • pracę w rozwojowym, interesującym i stabilnym środowisku
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • programy rozwojowe i szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dogodna lokalizacja/bezpłatny parking
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • umowa o pracę
  • pakiet socjalny

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Del Piero Sp. z  o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji  za pomocą przycisku "aplikuj".

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś  Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Del Piero Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł