eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GrudziądzKonsultant obsługi klienta

Kto szuka:

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Konsultant obsługi klienta

Lokalizacja:

Grudziądz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołączając do Transcom, masz możliwość wyboru pracy w jednym z działów:
  • W dziale obsługowym:
    • odbieramy połączenia i obsługujemy klientów w zakresie wystawionych faktur, problemów z zasięgiem, szczegółów oferty.
  • W dziale sprzedażowym
    • kontaktujemy się z obecnymi klientami w celu aktualizacji warunków promocyjnych
    • odbieramy połączenia od użytkowników zainteresowanych naszymi usługami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Nastawienie na sprzedaż, aktywne słuchanie i wielozadaniowość.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie w wysokości 28,10 zł brutto / h (umowa zlecenie) + (bez górnego limitu w działach sprzedażowych, do 500 zł brutto w dziale obsługowym).
  • Szkolenie wdrażające.
  • Jasną ścieżkę rozwoju.
  • Program poleceń pracowniczych - do 3000 zł brutto.
  • Konkursy z nagrodami pieniężnymi.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-18

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Wprawdzie do obecności sztucznej inteligencji zdążyliśmy już się przyzwyczaić, to jednocześnie pytania o to, czy AI jest w stanie pozbawić nas etatów nadal nie cichną. W których zawodach prawdopodobieństwo zastąpienia pracowników ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...