eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GrójecOperator produkcji (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Operator produkcji (m/k)

Numer referencyjny:

a0tbI000005NljJQAS

Lokalizacja:

Grójec

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • przygotowywanie półproduktów do produkcji,
  • naważanie surowców do produkcji,
  • prace produkcyjne.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych bądź gotowość do jej wyrobienia,
  • gotowość do pracy na trzy zmiany,
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z późniejszym zatrudnieniem bezpośrednio przez pracodawcę,
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • pracę od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami,
  • stołówkę z daniami obiadowymi w bardzo atrakcyjnych cenach,
  • darmowy transport pracowniczy z miejscowości: Grójec, Radom, Białobrzegi, Warka i inne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Elektromonter Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kierownik Sprzedaży

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-30

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Absencja jest powszechnym problemem wśród pracowników produkcyjnych. W artykule omówiono potencjalne źródło tego zjawiska oraz przedstawiono metody radzenia sobie z nim. Podkreślono rolę atrakcyjnych systemów wynagrodzeń, które mogą ...