eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. Finansowych

Kto szuka:

PHZ Baltona S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. Finansowych

Lokalizacja:

Warszawa, Włochy, Komitetu Obrony Robotników 49

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Współpraca z bankami, firmami konwojującymi oraz firmami obsługującymi płatności.
  • Przygotowywanie cash flow.
  • Dbałość o porządek i prawidłowy obieg dokumentów w firmie.
  • Dbałość o wysoką jakość usług.
  • Współpraca ze spółkami zagranicznymi.
  • Procesowanie płatności.
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu.
  • Tworzenie i usprawnianie procesów finansowo – księgowych.
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku organizacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe: finanse lub pokrewne.
  • Wcześniejsze doświadczenia na analogicznym stanowisku.
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint).
  • Doskonała organizacja pracy własnej.
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Zaawansowane umiejętności analityczne (mile widziane).

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Premie kwartalne (kompetencyjne) oraz roczne (wynikowe).
  • Samodzielną pracę w dobrej atmosferze, profesjonalnym i wspierającym zespole.
  • Możliwości uczestnictwa w ciekawych projektach rozwojowych.
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi na preferencyjnych warunkach.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (zniżki pracownicze na produkty dostępne w naszych sklepach i punktach gastronomicznych, możliwość skorzystania z karty Multisport i ubezpieczenia grupowego, dostęp do platformy nauki jęz. obcych, świadczenia świąteczne).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: PHZ Baltona S.A.

branże: Bankowość / Leasing