PracaOferty pracy Grodzisk WielkopolskiMagazynier z UDT | transport pracowniczy

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Magazynier z UDT | transport pracowniczy

Lokalizacja:

Grodzisk Wielkopolski

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZADANIA:

  • odbiór, rozmieszczenie i załadunek wyrobów gotowych
  • współpraca z biurem logistyki
  • kontrola techniczna środków transportu
  • sprawdzanie dokumentów i zgodności towaru
  • utrzymywanie porządku na magazynie

WYMAGANIA:

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • umiejętność obsługi skanera
  • doświadczenie w pracy na magazynie

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premie miesięczne
  • możliwość rozwoju zawodowego

TRANSPORT PRACOWNICZY: Poznań, Grodzisk Wielkopolski, Opalenica, Wojnowice, Buk, Niepruszewo, Duszniki, Sędziny, Wilkowo, Brzoza, Drwęsa, Więckowice, Czerwoniak, Koziegłowy, Przeźmierowo, Skórzewo, Międzychód, Gorzyń, Kamionna, Rozbitek, Kwilcz, Lubosz, Pniewy, Zakrzewo

BENEFITY: karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia i certyfikaty, rabaty na produkty, kursy językowe, dofinansowanie do kolonii dziecięcych, dofinansowanie do wakacji, spotkania integracyjne i imprezy firmowe, okolicznościowe świadczenia świąteczne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-26

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...

Absencja jest powszechnym problemem wśród pracowników produkcyjnych. W artykule omówiono potencjalne źródło tego zjawiska oraz przedstawiono metody radzenia sobie z nim. Podkreślono rolę atrakcyjnych systemów wynagrodzeń, które mogą ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...