PracaOferty pracy Grodzisk MazowieckiPracownik Ochrony - obiekt przemysłowy, Grodzisk Mazowiecki - zmiany 12h i 24 h

Kto szuka:

Securitas Polska

Pracownik Ochrony - obiekt przemysłowy, Grodzisk Mazowiecki - zmiany 12h i 24 h

Lokalizacja:

Grodzisk Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu w Grodzisku Mazowieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik ochrony obiektu przemysłowego

Praca również dla studentów!

Opis oferty pracy

Ze swojej strony oferujemy:

  • UMOWĘ O PRACĘ lub UMOWĘ ZLECENIE,
  • zmiany w systemie 24-godzinnym i 12-godzinnym,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych,
  • dofinansowanie do karnetów sportowych oraz opieki medycznej,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie.
Kwalifikacje

Oczekiwania, jakie mamy w stosunku do kandydatów:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • niekaralność,
  • zaangażowanie,
  • sumienność, dyspozycyjność,
  • komunikatywność.

Mile widziane:

  • status studenta/ucznia,
  • orzeczenie o niepełnosprawności.

Obowiązki:

  • zapobieganie kradzieży,
  • ochrona mienia przed włamaniem,
  • interwencje,
  • codzienne czynności operacyjne w Dziale Ochrony.
Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt pod numerem telefonu: 6-0-3-9-1-3-5-2-4.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Securitas Polska

branże: Ochrona osób i mienia

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Kontrowersje dotyczące przepisów wprowadzających zakaz spędzania 45-godzinnego odpoczynku kierowcy w kabinie pojazdu nie są żadnym w nowym. Dyskusja i spory na ten temat trwają od blisko dwóch dekad. W przyjętym w 2020 r. Pakiecie ...

Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...