PracaOferty pracy Grodzisk Mazowiecki › Lider obszaru produkcyjnego (k/m)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Lider obszaru produkcyjnego (k/m)

Numer referencyjny:

a0tbI000003c42VQAQ

Lokalizacja:

Grodzisk Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • nadzór nad procesem produkcji w powierzonym obszarze, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, przepisami i instrukcjami BHP,
  • zarządzanie podległym zespołem (6-osobowym),
  • planowanie rozdysponowania pracowników produkcyjnych, w celu optymalnego wykorzystania czasu oraz realizacji planów produkcji,
  • zamawianie materiałów i surowców niezbędnych do produkcji,
  • przewidywanie i zapobieganie przestojom, eliminacja przestojów,
  • prowadzenie i bieżące raportowanie produkcji,
  • realizacja założonego planu produkcyjnego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku liderskim w firmie produkcyjnej,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, pozwalające na skuteczną komunikację z podległym zespołem,
  • zmysł techniczny,
  • mile widziane uprawnienia UDT.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • stałe zatrudnienie w stabilnej organizacji,
  • pracę w systemie 1 zmiany od poniedziałku do piątku,
  • stałe wynagrodzenie + premie roczne + pakiet benefitów pracowniczych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł