eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Grajewo › DORADCA UBEZPIECZENIOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

DORADCA UBEZPIECZENIOWY

Lokalizacja:

Grajewo

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0372

Obowiązki:

Kontakt z klientem.

Wymagania:Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, inne

Miejsce pracy: EŁCKA 7A, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-12

do końca oferty: 38 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse

Praca - wiadomości i porady

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Zatrudnianie młodocianych. Co zmieniają najnowsze przepisy?

    Zatrudnianie młodocianych. Co zmieniają najnowsze przepisy?

    30 września weszło w życie nowe rozporządzenie dotyczące wykazu prac wzbronionych młodocianym pracownikom oraz warunków ich zatrudniania. Kiedy i na jakich warunkach może być zatrudniona osoba niepełnoletnia? Jakie zmiany wprowadzają nowe ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości