eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gorzów WielkopolskiTechnik Automatyk

Kto szuka:

Faurecia Gorzów S.A.

Stanowisko:

Technik Automatyk

Lokalizacja:

Gorzów Wielkopolski

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • Utrzymanie i naprawa automatyki i systemów sterowania maszyn przemysłowych;
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z automatyką;
  • Programowanie i konfiguracja sterowników PLC;
  • Wsparcie inżynierów automatyków we wdrażaniu nowych rozwiązań automatyzacji;
  • Przeprowadzanie regularnych przeglądów i konserwacji urządzeń;
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu optymalizacji procesów;
  • Dokumentowanie przeprowadzonych prac i raportowanie wyników.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy z systemami sterowania PLC (Siemens);
  • Wykształcenie co najmniej średnie, techniczne (technik automatyk, mechatronik lub pokrewne);
  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.
Mile widziane:
  • Uprawnienia SEP (E1);
  • Znajomość robotów ABB, FANUC;
  • Znajomość j. angielskiego.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie od zaraz, na umowę o pracę, bezpośrednio z Forvia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od kompetencji; system premiowy; dodatkowe świadczenia świąteczne;
  • Dofinansowany transport pracowniczy: Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Barlinek;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Finansowanie szkoleń i niezbędnych uprawnień (m.in. E1, E2, E3; wózki widłowe, podesty ruchome, suwnice, spawanie);
  • Bardzo dobrze płatny program poleceń pracowniczych;
  • Program nagradzania najlepszych wniosków pracowniczych;
  • Korzystne warunki Multisport;
  • Dofinansowane posiłki na stołówce zakładowej;
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe;
  • Prywatny Pracowniczy Program Emerytalny (składka w 100% finansowana przez Forvia);
  • Własną platformę szkoleniową; kursy językowe w ramach rozwoju w strukturach firmy;
  • Możliwości angażowania się lub prowadzenia licznych inicjatyw dla pracowników i lokalnej społeczności.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Specjalista ds. Sprzedaży Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Operator prasy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Faurecia Gorzów S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Sztuczna inteligencja rozgaszcza się w coraz większej ilości sektorów gospodarki. Opinię publiczną zszokowała informacja o zwolnieniu dziennikarzy jednej ze stacji radiowych i zastąpienie ich wygenerowanych przez AI "prezenterów". Czy ...

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.