PracaOferty pracy Gorzów Wielkopolski › PRACOWNIK GÓLNOBUDOWLANY w GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

Kto szuka:

HR & Real Estate

Stanowisko:

PRACOWNIK GÓLNOBUDOWLANY w GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

Lokalizacja:

Gorzów Wielkopolski

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Mam pracę dla 6 zmotywowanych pracowników do prac ogólnobudowlanych na terenie Gorzowa Wielkopolskiego.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac wykończeniowych
  • Szpachlowanie
  • Malowanie
  • Tynkowanie
  • Sucha zabudowa
  • Układanie płytek

Mile widziani również pracownicy z Ukrainy.

Co oferujemy:

  • Pracę od połowy lipca przynajmniej do końca roku.
  • Wynagrodzenie: 28/29 zł netto za godzinę (średnie miesięczne wynagrodzenie: około 5200 zł netto).
  • Umowę zlecenie.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracach ogólnobudowlanych.
  • Sumienności i dokładności.
  • Braku nałogów (alkohol, narkotyki).

Zainteresowany? Skontaktuj się ze mną przez wiadomość prywatną lub telefonicznie. Tel. 731 953 175 / WhatsApp

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-23

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: HR & Real Estate

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura