PracaOferty pracy Gorzów WielkopolskiPraca na magazynie- bez zmian nocnych

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Praca na magazynie- bez zmian nocnych

Lokalizacja:

Gorzów Wielkopolski

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zadania:

  • kompletowanie zamówień (przy użyciu skanera)
  • pakowanie zamówień (stacja pakująca)
  • przyjmowanie produktów na magazyn (przy użyciu skanera)·

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • mile widziana znajomość obsługi programów magazynowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zakład
  • pracę w systemie dwuzmianowym ( 6-14,14-22) od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie 4675 zł brutto + premia do 15%
  • premia dodatkowa indywidualna do 200 zł brutto
  • możliwość pracy w nadgodzinach dla osób chętnych
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych 20%
  • możliwość skorzystania z karty Multisport oraz z ubezpieczenia na życie

tel. 6.0.7.1.7.8.9.8.9

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Accounting Team Leader Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Inspektor jakości

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.