PracaOferty pracy Gorzów WielkopolskiOpiekunka do pani Victoriny (87 lat)

Kto szuka:

Avanti Medic

Stanowisko:

Opiekunka do pani Victoriny (87 lat)

Lokalizacja:

Gorzów Wielkopolski

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pani Victorina (53 kg, 162 cm) ma 87 lat i mieszka sama w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta w miejscowości Waldshut, 79761. Wnuk seniorki mieszka w Danii.

Do zadań opiekuna/opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego oraz wsparcie podopiecznej w codziennych aktywnościach.

Dla opiekuna/opiekunki przeznaczony jest pokój z dostępem do internetu, sklepy znajdują się w odległości spaceru.   Podopieczna ma przyznany Pflegegrad 3, cierpi na demencję oraz jest ograniczona ruchowo, porusza się na wózku inwalidzkim. Noce zdarzają się sporadycznie, ale pani ma ustawione leki.  Pflegedienst przychodzi 2-4 razy dziennie (higiena ciała).

Wymagania stawiane pracownikowi:

 Opiekun/ka
Znajomość języka na poziomie komunikatywnym
Prawo jazdy nie jest wymagane.
Opiekun/ka może palić.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Avanti Medic

branże: Inne / Pozostałe

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.