PracaOferty pracy Gorzów WielkopolskiMłodszy Inżynier Kontroli Jakości

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Młodszy Inżynier Kontroli Jakości

Lokalizacja:

Gorzów Wielkopolski

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

W trakcie 15-miesięcznego programu rozwojowego będziesz uczestniczyć w inicjatywach ciągłego doskonalenia, przyczyniając się do poprawy jakości i efektywności produkcji:

Nauczysz się:
  • analizować przyczyny problemów i wdrażać działania zapobiegawcze
  • opracowywać i wdrażać procedury oraz wytyczne kontroli jakości
  • pracy z kluczową dokumentacją jakościową (KPI, P-FMEA, Plan Kontroli)
  • pracować wśród najnowszych technologii 4.0 & digital; opanujesz korzystanie z systemu SAP.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku ZIP, Jakość lub pokrewnym. Jeśli jeszcze studiujesz, nie wahaj się aplikować!
  • Praktyczna znajomość metod zarządzania jakością
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość MS Excel (PIVOT TABLE, COUNTIFS, XLOOKUP na start). SAP lub podobny ERP będzie plusem
  • Umiejętność pracy w zespole i otwartość na zmiany

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w ramach 15-miesięcznego programu rozwojowego, z perspektywą stałego zatrudnienia
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko
  • Atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach
  • Finansowanie nauki języków obcych
  • Uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych
  • Nowoczesne platformy e-learningowe
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowane posiłków w firmowej kantynie
  • Bonusy za polecenia pracowników
  • Możliwości angażowania się lub prowadzenia licznych inicjatyw dla pracowników i lokalnej społeczności

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-15

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Kontrola jakości

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Fintech to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie, w tym również w Polsce. Nowe technologie coraz bardziej przejmują kontrolę nad zarządzaniem finansami i pojawia się wiele nowych możliwości zawodowych. Jakie ...