PracaOferty pracy Gorzów WielkopolskiMANAGER ZESPOŁU / LIDER SPRZEDAŻY

Kto szuka:

PRU

Stanowisko:

MANAGER ZESPOŁU / LIDER SPRZEDAŻY

Lokalizacja:

Gorzów Wielkopolski

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc. Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r. Należymy do grona największych pod względem kapitalizacji rynkowej grup finansowych na świecie, zarządzamy aktywami o łącznej wartości 341 miliardów funtów. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowaliśmy unikalną ofertę produktową i rekrutacyjną. Poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na Stanowisko: Manager Zespołu / Lider Sprzedaży

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i myślisz o prowadzeniu własnego biznesu? Porozmawiaj
 z nami o możliwości współpracy.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • budowanie własnego biznesu opartego na sprzedaży ubezpieczeń na życie,
  • pozyskiwanie nowych Konsultantów ds. Planowania Finansowego do Twojego zespołu,
  • udział w szkoleniach przeznaczonych dla kadry menedżerskiej,
  • rozwijanie wiedzy produktowej i umiejętności sprzedażowych własnych oraz zespołu,
  • dbanie o zapewnienie wsparcia współpracownikom na każdym etapie działania.

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum średniego wykształcenia,
  • doświadczenia w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń na życie),
  • dyspozycyjności, umiejętności organizacyjnych i radzenia sobie z wyzwaniami konkurencyjnego rynku,
  • gotowości do podejmowania działań rekrutacyjnych oraz wdrożeniowych,
  • otwartości na współpracę w oparciu o jednoosobową działalność gospodarczą.

Oferujemy:

  • produkty dopasowane do potrzeb klientów,
  • wsparcie doświadczonego zespołu Menedżerów i Trenerów na drodze do Twojego sukcesu,
  • przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego,
  • innowacyjne narzędzia wsparcia sprzedaży oraz szkolenia,
  • jasne zasady współpracy i możliwości awansu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z elementów prowizyjnych i premiowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-02

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: PRU

branże: Ubezpieczenia

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w grudniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 9,6% wyższe r/r i wyniosło 8032,96 zł brutto. Względem listopada 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.