eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gorzów WielkopolskiElektryk / Automatyk

Kto szuka:

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektryk / Automatyk

Lokalizacja:

Gorzów Wielkopolski

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Nasze usługi realizujemy w branżach: mechanicznej, elektrycznej i AKPiA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bilfinger.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres obowiązków:
  • Montaż nowych instalacji elektrycznych
  • Uruchomienia instalacji przy współpracy z mechanikami, automatykami i programistami
  • Wykonywanie prac związanych z montażem, demontażem, naprawą i konserwacją instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych w zakładach przemysłowych
  • Montowanie, demontowanie rozdzielnic niskiego napięcia
  • Montowanie, demontowanie sterowniczych szaf aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Układanie tras kablowych, przewodów elektrycznych i sterowniczych
  • Współpraca z innymi działami w zakresie koordynacji prac remontowych i modernizacyjnych.
  • Dbałość o przestrzeganie norm i przepisów BHP w miejscu pracy
  • Kontrolowanie jakości wykonywanej przez siebie pracy
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie techniczne w kierunku elektryka, elektrotechnika lub pokrewnym.
  • Uprawnienia SEP do 1kV lub wyższe.
  • Znajomość zasad rysunku technicznego oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych i diagnostycznych używanych w branży elektrycznej.
  • Gotowość do pracy w delegacjach (mobilność)
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność
  • Mile widziane: znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy
  • Narzędzia, niezbędne do wykonywania pracy, obuwie i odzież roboczą w wysokim standardzie
  • Dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta
  • Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci
  • Możliwość wyrobienia dodatkowych uprawnień na koszt firmy
  • Dofinansowujemy indywidualne potrzeby szkoleniowe pracowników, w tym studia wyższe i podyplomowe dla osób, które chcą podjąć naukę
  • Bardzo dobrą, życzliwą atmosferę pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Operator CNC Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Specjalista ds. Kadr i Płac

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-30

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...