eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Golub-DobrzyńOperator Produkcji

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator Produkcji

Lokalizacja:

Golub-Dobrzyń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferta pracy sezonowej! Poszukujemy osób na stanowisko operatora produkcji do firmy zlokalizowanej w Ostaszewie!

Zadania:

  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Montaż brakujących elementów
  • Prace porządkowo-produkcyjne

Wymagania:
  • Sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym
  • Nie wymagamy doświadczenia
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System 2 -zmianowy
  • Premia frekwencyjna
  • Wolne weekendy
  • Praca bez nocek!
  • Kompleksowe wdrożenie stanowiskowe
  • Pakiet benefitów: MultiSport, PZU, MyBenefit, prywatna opieka medyczna

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-16

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...