PracaOferty pracy GoleniówРаботник производства - Goleniów- БЕЗ ночных смен

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Работник производства - Goleniów- БЕЗ ночных смен

Lokalizacja:

Goleniów

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Для нашего клиента, компании с многолетней устоявшейся позицией в производстве резервуаров на мировом рынке в Łozienice - ищем кандидатов на должность:

Работник производства

Местоположение: Goleniów, Łozienice

Чем будешь заниматься?

  • обрабатывать материалы с помощью электроинструментов вручную и механически,
  • сваривать пластмассы, обеспечивая высочайшее качество.

Какие наши требования?
  • опыт работы на производстве,
  • умение пользоваться электроинструментами, такими как лобзик, дрель, пила,
  • готовность работать в сменном графике: 6-14 и 14-22.

Мы предлагаем:
  • cтабильное трудоустройство на основе трудового договора,
  • работу без ночных смен – мы заботимся о твоем здоровом сне,
  • повышение заработной платы уже после 3-месячного испытательного срока,
  • комплексное обучение – не волнуйся, мы всему тебя научим!
  • привлекательная ставка 29 злотых брутто в час, в случае больничного – 24 злотых брутто в час.

Какие преимущества?
  • работай в компании, которая ценит своих сотрудников и инвестирует в их развитие,
  • получи профессиональную и финансовую стабильность,
  • работай в дружелюбной среде без ночных смен.

Не Откладывай! Отправь свое резюме уже сейчас и начни новое, захватывающее профессиональное приключение!

Агентство Трудоустройства KS Service S.A. Сертификат KRAZ 23286 – лидер в инновационных решениях HR. Ждем вас!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Praca fizyczna

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...