PracaOferty pracy Głogów › Technik/Kierowca | "Złota Rączka"| Orsk

Kto szuka:

GRUPA DGP

Stanowisko:

Technik/Kierowca | "Złota Rączka"| Orsk

Lokalizacja:

Głogów

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukasz pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, z terminowym wynagrodzeniem?

Dobrze trafiłeś!

Poszukujemy technika-kierowcy do serwisu sprzętu i obsługi transportu w dużej firmie sprzątającej.

Oczekujemy:

·  Przeprowadzanie prostych napraw (sprzętu do sprzątania i na tereny zewnętrzne)

·  Diagnozowanie drobnych usterek i naprawa

Wymagamy:

  • Warunek konieczny czynne prawo jazdy Kat. B
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań, kultura osobista
  • Umiejętności tzw. „złotej rączki”

Oferujemy:

  • Praca stacjonarna od 7:00 do 15:00.
  • Kilka dni w miesiącu wyjazdy na terenie kraju. (Nadgodziny płatne).
  • Umowa o prace po okresie próbnym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-23

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: GRUPA DGP

branże: Praca fizyczna