PracaOferty pracy GłogówKoordynator terenowy ds. farm wiatrowych i fotowoltaicznych

Kto szuka:

EnercoNet Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Stanowisko:

Koordynator terenowy ds. farm wiatrowych i fotowoltaicznych

Lokalizacja:

Głogów

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Pozyskiwanie i wyszukiwanie gruntów pod projekty parków wiatrowych lub farm fotowoltaicznych
  • Negocjacje z właścicielami nieruchomości aż po finalizację umowy dzierżawy
  • Dbałość o utrzymanie pozytywnych relacji
  • Raportowanie
  • Praca w 80 % mobilna

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży OZE

Firma oferuje:

  • Stała podstawa + prowizje
  • Ryczałt za korzystanie z własnego samochodu oraz rozliczenie kosztów paliwa

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-13

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: EnercoNet Sp. z o.o. Oddział w Polsce

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...