PracaOferty pracy GliwiceTelefoniczny Doradca Klienta TAURON

Kto szuka:

Unique People Sp. z o.o.

Stanowisko:

Telefoniczny Doradca Klienta TAURON

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania:

  • Obsługa Infolinii Sprzedażowej,
  • Obsługa Klientów i sprzedaż produktów/usług przy połączeniach wychodzących,
  • Kontakt z Klientem: telefoniczny, mailowy, chat, video chat,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Obsługa umów Klientów,
  • Obsługa procesu zmiany sprzedawcy,
  • Obsługa informacji, zgłoszeń, reklamacji handlowych i technicznych,
  • Aktualizacja danych w systemach.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w Call Center,
  • Płynna znajomość języka polskiego w komunikacji pisanej i mówionej,
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Możliwość pracy w trybie zmianowym 7-20,
  • Znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w biurze u Klienta,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Duże możliwości rozwoju w największym call center w Polsce,
  • Profesjonalny onboarding,
  • Brak dress code'u,
  • Bieżące wsparcie przełożonego.
  • Stabilne zatrudnienie.

Zainteresowany/a? Nie czekaj! Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Unique People Sp. z o.o.

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...