eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GliwiceSpecjalista ds. Kadrowych

Kto szuka:

Raven PL Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Kadrowych

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników, tj.: akta osobowe, umowy zlecenia, ewidencja czasu pracy
  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów prawa pracy oraz aktualizowanie dokumentacji kadrowej
  • Rozliczanie czasu pracy oraz absencji pracowniczych
  • Dbanie o ochronę informacji posiadających charakter poufny oraz o tajemnicę służbową
  • Organizacja spotkań i narad z pracownikami spółki oraz partnerami zewnętrznymi zapewnianie całkowitego serwis konferencyjnego, poczęstunek, prowadzenie zapisu z narad
  • Uczestnictwo w spotkaniach, prowadzenie zapisu z narad, przekazywanie informacji pozostałym pracownikom o zadaniach i decyzjach
  • Dbanie o przeznaczoną agendę kadrową, dokonywanie analiz, raportów, statystyk
  • Sporządzanie oraz wysyłanie korespondencji pocztą, odbieranie, dzielenie i prowadzenie ewidencji pocztowej
  • Sporządzanie dokumentacji wewnętrznej, przekazywanie jej pracownikom, ewidencjonowanie oraz archiwizacja
  • Weryfikowanie czasu i planów pracy pracowników
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego pracownikom i menadżerom w zakresie prawa pracy oraz wynagrodzeń
  • Bieżąca obsługa pracowników

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych
  • Znajomość zagadnień związanych z ZUS
  • Znajomości pakietu Office, umożliwiającej swobodę redagowania pism oraz sporządzania raportów i opracowywania danych
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność analitycznego myślenia
  • Rzetelności i skrupulatności w prowadzeniu dokumentacji

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie z kapitałem zagranicznym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w zgranym zespole
  • Praca w trybie stacjonarnym od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30-15.45.
  • Catering w 50% finansowany przez pracodawcę
  • Dzień wolny za urodziny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Raven PL Sp. z o.o.

branże: HR

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.