PracaOferty pracy GliwicePracownik utrzymania czystości/noce/ul. Leonarda Da Vinci

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik utrzymania czystości/noce/ul. Leonarda Da Vinci

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI /noce

Miejscowość: Gliwice ul. Leonarda Da Vinci

To oferujemy:

  •  Stabilną prace od poniedziałku do piątku
  • Pracę w godzinach nocnych 22:00 – 06:00
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę
  • Po okresie próbnym -dofinansowanie do  pakietu medycznego, sportowego i ubezpieczenia grupowego

 Twoje zadania:

  • Maszynowe czyszczenie posadzki
  • Wycieranie kurzy, pomoc w odkurzaniu

 Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Dokładności i sumienności
  • Kultury osobistej

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca fizyczna  nie pogorszy ich stanu zdrowia

Proszę przesłać CV lub sms/tel pod numer telefonu 889 058 335

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...