PracaOferty pracy Gliwice › Pracownik produkcji |5150 zł brutto - 5600 zł brutto|

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pracownik produkcji |5150 zł brutto - 5600 zł brutto|

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Rozpocznij współpracę z firmą Stellantis, liderem na rynku motoryzacyjnym i bądź częścią jednego z najlepszych pracodawców w okolicy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio w firmie Stellantis
  • wynagrodzenie 5150 zł brutto
  • po miesiącu zatrudnienia stawka 5350 zł brutto
  • po roku zatrudnienia stawka 5600 zł brutto
  • system premiowy + pakiet benefitów
  • pracę w nowoczesnym zakładzie
  • bezpieczne warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zadania:

  • praca na stanowiskach produkcyjnych na wydziałach montażu, jakości
  • wykonywanie pracy zgodnie z określonymi standardami
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (również w soboty)
  • sumienne podejście do pracy, zaangażowanie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł