PracaOferty pracy Gliwice › Pracownik logistyki - Operator wózków widłowych

Kto szuka:

KIRCHHOFF Polska Sp.z o.o. oddział Gliwice

Stanowisko:

Pracownik logistyki - Operator wózków widłowych

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Dostarczanie na produkcję komponentów  i opakowań
  • Odbiór opakowań wielokrotnego użytku i materiałów z obszaru produkcji
  • Przyjmowanie na magazyn komponentów i opakowań, zgodnie z instrukcją
  • Przygotowanie wysyłek

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez KIRCHHOFF Polska
  • Atrakcyjny pakiet premii (miesięczna premia za wynik, absencyjno – stażowa, adaptacyjna, roczna)
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym świadczenia świąteczne, wakacyjne, dofinansowanie do stołówki pracowniczej, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: KIRCHHOFF Polska Sp.z o.o. oddział Gliwice

branże: Logistyka / Transport / Zakupy