PracaOferty pracy Gliwice › Prace produkcyjne, pakowanie gotowych produktów

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Prace produkcyjne, pakowanie gotowych produktów

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Napisz, aplikuj lub zadzwoń: 665 120 130.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę Klienta już po 6 miesiącach
  • podstawę 4400 zł brutto + premie miesięczne
  • dofinansowanie do stołówki
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • premię za polecenie Kandydata - nawet 3000 zł brutto
  • szybką ścieżkę rekrutacji

Zadania:

  • obsługa linii produkcyjnej zgodnie z przyjętymi standardami
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów
  • pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia - warunek konieczny
  • gotowość do pracy na terenie ,,Bojkowskiej'' strefy ekonomicznej
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł