PracaOferty pracy GliwiceMonter na produkcji stolarki aluminiowej

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Monter na produkcji stolarki aluminiowej

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania:

  • dokładność w wykonywaniu zadań i zdolności manualne
  • praktyczna umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • doświadczenie w pracach ślusarskich lub obróbce materiałów (metalowych, drewnianych) będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy z blisko 30 letnią historią
  • umowa o pracę (pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny, kolejna na 1 rok)
  • stawka godzinowa: 31 zł brutto + dodatek zadaniowy (450 zł brutto) + system premiowy
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:00-14:00
  • parking dla pracowników
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • komfortowe warunki pracy: nowoczesny park maszynowy, bliskość stołówki od hali produkcyjnej, schludne przestrzenie sanitarne
  • dogodna lokalizacja miejsca pracy (ul. Lokalna, Pyskowice) – bliskość autostrady A4 i A1
  • przyjazny procesy rekrutacji: 1. rozmowa telefoniczna 2. rozmowa osobista 3. decyzja o zatrudnieniu max do 3 dni

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

W dynamicznie zmieniającej się gospodarce Polski, zarobki stają się kluczowym wskaźnikiem do oceny kondycji regionów. Województwa śląskie i dolnośląskie, znane z różnorodności gospodarczej i historycznego dziedzictwa przemysłowego ...

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.