PracaOferty pracy GliwiceMonter/ Monterka manualna praca siedząca|4800 PLN brutto

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Monter/ Monterka manualna praca siedząca|4800 PLN brutto

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego klienta- lidera produkcji kabli światłowodowych

poszukujemy pracowników na stanowisko:

Monter/Monterka

miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 4.800 PLN brutto
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,
  • Praca w systemie 2-zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Premie po 3- miesięcznym okresie próbnym: premia do 300 złotych brutto i comiesięczne doładowanie 200 złotych na karcie Pluxee,
  • BENEFITY: prywatna opieka medyczna TU Zdrowie, ubezpieczenie na życie, karta sportowa Medicover (po okresie próbnym),
  • dwutygodniowe szkolenie wdrożeniowe,
  • półgodzinna przerwa regeneracyjna

Zadania:

  • prace manualne,
  • cięcie kabli światłowodowych,
  • nakładanie powłok zewnętrznych na włókna,
  • zaciskanie złączy.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • zdolności manualne,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy.
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-25

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

Projekt ustawy o układach zbiorowych pracy, chociaż zawiera pewne korzystne zmiany, nie wpłynie znacząco na ożywienie porozumień zbiorowych w naszym kraju. Proponuje też zapisy uderzające w wolność rokowań zbiorowych, jedną z kluczowych ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.