PracaOferty pracy GliwiceLider Utrzymania Ruchu // 10 500 zł

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Lider Utrzymania Ruchu // 10 500 zł

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Lider Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • zarządzanie pracą zespołu mechaników, elektryków, automatyków
  • konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych
  • prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie Utrzymania Ruchu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny
  • uprawnienia SEP oraz umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatków
  • szkolenia i możliwość doskonalenia umiejętności
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • karta Multisport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inne / Pozostałe

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.