eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GliwiceKonsultant ds. sprzedaży odzieży

Kto szuka:

Concentrix

Stanowisko:

Konsultant ds. sprzedaży odzieży

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Profesjonalna obsługa klienta w różnych kanałach komunikacji.
  • Efektywne zarządzanie reklamacjami oraz rozwiązywanie problemów klientów.
  • Dostarczanie informacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb i stylów klientów.
  • Zapewnienie wysokiej satysfakcji klientów poprzez skuteczną i przyjazną obsługę.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, telefonicznej lub w podobnych rolach.
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego (min. C1) oraz angielskiego (min. B2).
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Firma oferuje:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia na umowę zlecenie.
  • Pracę w komfortowym biurze w centrum Katowic (Global Office Park).
  • Możliwości rozwoju zawodowego w stabilnej firmie.
  • Program poleceń pracowniczych z bonusem za polecenie nowych osób.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Concentrix

branże: Sprzedaż

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...