PracaOferty pracy Gliwice › Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Koordynowanie i zarządzanie procesem produkcyjnym: realizacja planu produkcyjnego, kontrola wydajności i jakości produkcji,
  • Zarządzanie zespołem pracowników,
  • Wdrażanie nowych projektów w podległym wydziale,
  • Rozwijanie i wdrażanie nowych technologii do procesu produkcji,
  • Nadzór nad istniejącymi procesami produkcyjnymi,
  • Analiza zdolności produkcyjnych podległego wydziału,
  • Bieżąca analiza i optymalizacja procesów – redukcja kosztów i poprawa jakości procesów,
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby spółki.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego: średniego lub wyższego na kierunkach: mechanika, budowa maszyn, technologia spawalnictwa lub pokrewne,
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie z branży konstrukcji stalowych,
  • Praktycznego doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym (m.in. delegowanie i egzekwowanie, organizowanie pracy, motywowanie, angażowanie, rekrutacja, planowanie rozwoju, informacja zwrotna,),
  • Dobrej znajomości j. angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację ustną,
  • Praktycznej znajomości narzędzi Lean Management,
  • Dobrej znajomości pakietu Office.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet benefitów (w tym opieka medyczna, etc),
  • Pakiet szkoleń (w tym językowych),
  • Pozytywną i wspierająca atmosferę pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Zarządzanie