PracaOferty pracy Gliwice › Inżynier Jakości / Quality Engineer (K/M)

Kto szuka:

Formel D Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier Jakości / Quality Engineer (K/M)

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Rozpatrywanie reklamacji klientów w oparciu o raporty 8D i wdrażanie działań naprawczych
  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych związanych z komponentami dostawców
  • Aktualizacja dokumentacji jakościowej procesów produkcyjnych (Flow Chart, FMEA, Control Plan, APQP)
  • Monitorowanie wyników pomiaru procesu oraz inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Przeprowadzenie procesu zatwierdzania produktów u klienta – PPAP
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych procesu, systemu lub produktu u Klienta
  • Nadzorowanie i przestrzeganie wymagań Klienta

Wymagania stawiane pracownikowi:

Poszukiwane kompetencje:
  • Gotowości do pracy na terenie całej Polski w zakładach produkcyjnych naszych klientów (OEM, TIR 1)
  • Gotowości do pracy w delegacji na kilka tygodni lub miesięcy
  • Gotowości do pracy (od poniedziałku do piątku, od 3 do 5 dni w zależności od projektu)
  • Mile widziane osoby, które chcą wziąć udział  w projektach zagranicznych (Europa)
  • Doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej
  • Wykształcenia wyższego technicznego np. zarządzanie jakością
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2, język niemiecki mile widziany
  • Umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej (rysunki, normy itp.)
  • Praktycznej znajomości narzędzi jakościowych (PPAP, 8D, Flow Chart, FMEA, Control Plan, APQP)
  • Prawa jazdy kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie w ramach współpracy B2B /UZ w ramach, której możesz skorzystać z: ulgi na start, preferencyjnych stawek ZUS przez 24 miesiące, wliczania wydatków w koszty samozatrudnienia, z dotacji unijnych,  60-90 zl za godzinę  netto
  • Współpracę w międzynarodowej firmie przy realizacji prestiżowych projektów
  • Elastyczne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie lub B2B)
  • Komplet narzędzi współpracy wysokiej jakości (telefon, laptop)
  • Współpracę w zespole profesjonalistów dla wiodących firm produkcyjnych z sektora Automotive
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw
  • Dostęp do unikalnej wiedzy, która pozwoli się Tobie rozwinąć jako Inżynierowi jakości
  • Przyjazną atmosferę pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: Formel D Polska Sp. z o.o.

branże: Kontrola jakości