eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gliwice › Inżynier Budowy

Kto szuka:

ZUH "MEGA-POL" Daniel Podsiedlik

Stanowisko:

Inżynier Budowy

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Nadzorowanie i koordynacja prac brygad własnych i podwykonawców - roboty wyburzeniowe i ziemne,
  • Kontrola jakości i harmonogramu realizowanych robót pod kątem zgodności z kontraktem, specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową,
  • Planowanie oraz weryfikacja wykonanej realizacji w określonym zakresie,
  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą,
  • Przygotowywanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi oraz przyjmowanie dostaw,
  • Sporządzanie i kontrola obmiarów do rozliczeń powykonawczych,
  • Rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców – dokonywanie odbioru robót budowlanych,
  • Współpraca z Kierownikami robót, Koordynatorem projektu, Podwykonawcami robót,
  • Obsługa bieżących potrzeb budowy,
  • Uczestnictwo w odbiorach,
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • Przygotowywanie projektów wykonawczych na systemie Trimble.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo (lub w trakcie studiów),
  • Znajomość rysunku technicznego, biegłe czytanie i analiza dokumentacji projektowej,
  • Znajomość oprogramowania CAD i pakietu MS Office,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów,
  • Dokładność, terminowość, dobra organizacja pracy, wysoka kultura, asertywność i komunikatywność,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podwładnych,
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i komunikacyjne,
  • Umiejętność harmonogramowania,
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Realizację zadań we współpracy z energicznym i doświadczonym zespołem,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji,
  • Ubezpieczenie medyczne,
  • Samochód firmowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 38 dni

pracodawca: ZUH "MEGA-POL" Daniel Podsiedlik

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Niniejszy artykuł zawiera zestawienie zarobków osób, które ukończyły studia pierwszego lub drugiego stopnia publicznych uczelni technicznych..

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...