eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GliwiceElektryk

Kto szuka:

BATER Sp. z.o.o.

Stanowisko:

Elektryk

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek w zakresie układów sterowania i sprzętu pomiarowego,
  • optymalizowanie parametrów ustawień maszyn,
  • praktyczna wiedza z zakresu elektroniki, mechaniki oraz automatyki przemysłowej,
  • zapobieganie powstawaniu awarii elektrycznych i układów automatyki,
  • prace konserwacyjne urządzeń elektrycznych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • uprawnienia SEP 1kV G1, E,
  • uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi o napędzie silnikowym,
  • dokładność,
  • dyspozycyjność.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • dobre zarobki,
  • możliwości rozwoju.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-08

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: BATER Sp. z.o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń 2023 udział wzięło 2 975 pracowników zatrudnionych w działach personalnych. Z czego 88% stanowiły kobiety, 67% osoby z wykształceniem wyższym magisterskim, 82% pracowało w firmach z przewagą kapitału ...