PracaOferty pracy WarszawaMłodszy Monter | Branża Lotnicza | Umowa o pracę | Warszawa

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Młodszy Monter | Branża Lotnicza | Umowa o pracę | Warszawa

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego ze światowych liderów branży lotniczej poszukujemy osób na stanowisko: Montera konstrukcji lotniczych

Lokalizacja: Warszawa Włochy

Obowiązki:

  • Montaż poszczególnych elementów konstrukcji zgodnie z instrukcją i rysunkiem technicznym
  • Wiercenie, nitowanie materiałów
  • Montaż Hi Lock/ Hi-lites, śrub i haków
  • Przygotowywanie materiałów do obróbki

Wymagania:

  • Zaświadczenie o niekaralności - warunek konieczny
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi takich jak wiertarka, nitownica itp.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku montera lub podobnym.
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 - zmianowym 6.00-14.00 / 14.00 - 22.00

Oferujemy:

  • Kilkutygodniowe szkolenie wprowadzające do pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Wolne weekendy
  • Wynagrodzenie miesięczne
  • Premię miesięczną i Premię roczną
  • Dodatek za pracę w warunkach szkodliwych
  • Ekwiwalent za pranie
  • Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna,
  • Bony świąteczne,
  • Odzież robocza
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Szkolenia rozwojowe
  • Program poleceń pracowniczych
  • Parking dla pracowników
  • Długofalową współpracę i możliwości rozwoju w strukturach firmy

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-29

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.