PracaOferty pracy GdyniaSTARSZY REFERENT W SEKCJI ADMINISTRACJI OGÓLNEJ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

STARSZY REFERENT W SEKCJI ADMINISTRACJI OGÓLNEJ

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1532

Obowiązki:

- prowadzenie spraw personalnych pracowników Archiwum oraz prowadzenie i przechowywanie teczek akt osobowych;
- sporządzanie planu zatrudnienia bazowego Archiwum;
- rozliczanie czasu pracy pracowników RON;
- prowadzenie pracowniczych planów kapitałowych (PPK) oraz PFRON;
- opracowywanie projektów decyzji Dyrektora pod względem redakcyjnym i formalnym;
- udział w opracowywaniu planów i sprawozdań w zakresie dotyczącym działalności sekcji;
- wprowadzanie i uaktualnianie danych w systemie informatycznym SEW on-line;
- wydawanie i rozliczanie dokumentów podróży służbowej;
- wprowadzanie i uaktualnianie danych do SI LBPP;
- zapewnienie prawidłowej organizacji i przebiegu staży, praktyk studenckich oraz wolontariatów

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania - oczekiwania pracodawcy: Wykształcenie: średnie/wyższe Doświadczenie zawodowe: przy wykształceniu średnim minimum 3 lata staż pracy ogółem udokumentowany świadectwami pracyUprawnienia/Umiejętności: znajomość obowiązujących przepisów z zakresu prawa pracy; mile widziana znajomość obsługi programu SEW on-line, dokładność, sumienność, komunikatywność, umiejętność organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole; dobra znajomość obsługi komputera. Etapy naboru: weryfikacja formalna złożonych ofert; test wiedzy/rozmowa kwalifikacyjna. Pracodawca skontaktuje sie tylko z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Dickmana 10/14, 81-103 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Dokumenty wymagane przez pracodawcę:- CV;- oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;- oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za przestępstwo popełnione umyślnie oraz posiadaniu pełni praw publicznych;- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie wyższe lub staż zawodowy w przypadku wykształcenia średniego;Termin składania ofert: do 14.10.2024 r. (decyduje data wpływu) - oferty nadesłane po terminie NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.Oferty można składać: drogą elektroniczną na adres: archiwum@ron.mil.pl - w tytule proszę wpisać wiadomości NABÓR SAO;- osobiście w siedzibie Archiwum (ul. Dickmana 10/14; 81-103 Gdynia);

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i ankiecie przeprowadzonej wśród 5000 pełnoetatowych ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...