eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdyniaSprzedawca - Sklep Medyczny

Kto szuka:

CEZAL BYDGOSZCZ

Stanowisko:

Sprzedawca - Sklep Medyczny

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • obsługa Klienta
  • sprzedaż artykułów medycznych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • poszukujemy osoby komunikatywnej, energicznej, lubiącej kontakt z ludźmi, której nie obca jest praca przy komputerze oraz
  • kontakt z klientem i handlem mile widziane wykształcenie medyczne z dyplomem: farmaceuta, fizjoterapeuta, pielęgniarka lub inżynieria biomedyczna

Firma oferuje:

Oferujemy

  • oferujemy miłą atmosferę w pracy, bogaty pakiet socjalny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Analityk Sprzedaży Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Dyspozytor

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: CEZAL BYDGOSZCZ

branże: Sprzedaż

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.