eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdynia › SEKRETARKA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SEKRETARKA

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0965

Obowiązki:

- Wsparcie Władz uczelni w wykonywanych zadaniach, w tym m.in. w przygotowanie zarządzeń i ich publikacja, kompleksowa obsługa spraw administracyjnych,
- przygotowywanie pism, protokołów, raportów, prezentacji,
- zapewnienie właściwego obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja, obsługa korespondencji,
- udział w przygotowaniu wydarzeń organizowanych przez Rektora np. posiedzenie Senatu, Inauguracja Roku Akademickiego, itp.
- prowadzenie kalendarza Władz uczelni, organizacja i obsługa spotkań,
- organizacja wyjazdów służbowych Władz Uczelni,
- współpraca z innymi jednostkami uczelni w zakresie zleconym przez przełożonego,
- dbanie o prawidłowe funkcjonowanie Biura.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim lub podobnym, umiejętność biegłego tworzenia oraz redagowania pism (m.in. protokołów i oficjalnych pism), bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office, dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, wysokia kultura osobista, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją. Dyspozycyjność. Godziny pracy od 08:00 do 16:00.

Miejsce pracy: Kielecka 7, 81-303 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: - cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa