PracaOferty pracy Gdynia › Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Kto szuka:

RW DEKRET Biuro Rachunkowe

Stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów biura rachunkowego,
  • zamykanie miesiąca,
  • obliczanie zaliczek na podatki CIT/PIT,
  • sporządzanie deklaracji VAT, VAT-UE, plików JPK.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • doświadczenie pracy w biurze rachunkowym przy prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych mile widziane, choć to nie warunek.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • samodzielne stanowisko z daleko rozumianym samorozwojem w zawodzie Księgowego,
  • praca w bardzo zgranym zespole i w miłej atmosferze, w dobrze skomunikowanym miejscu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: RW DEKRET Biuro Rachunkowe

branże: Księgowość / Audyt