PracaOferty pracy Gdynia › Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy.

Kto szuka:

VECTRA S.A.

Stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy.

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Kwalifikacja zdarzeń do odpowiednich kosztów i przychodów podatkowych,
  • Ewidencja środków trwałych,
  • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, uzgadnianie sald kont księgowych, potwierdzenia sald,
  • Uzgadnianie transakcji w Grupie Kapitałowej,
  • Raportowanie do GUS,
  • Sporządzanie i wysyłanie plików JPK, deklaracji CIT, CIT-10 oraz IFT,
  • Sporządzanie pakietów sprawozdawczych na potrzeby konsolidacji,
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • Udział w audycie finansowym,
  • Udział w kontrolach podatkowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Mile widziane wyższe wykształcenie z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowość),
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości,
  • Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości, CIT oraz ustawy o VAT,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Gotowość do rozwoju zawodowego w dynamicznie zmieniającej się Grupie Kapitałowej,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży i ponad 30-letniej historii,
  • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: VECTRA S.A.

branże: Księgowość / Audyt