PracaOferty pracy GdyniaPrzedstawiciel naukowy w dziale promocji produktów weterynaryjnych

Kto szuka:

KRKA Polska Sp. z o.o.

Przedstawiciel naukowy w dziale promocji produktów weterynaryjnych

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

CEL PRACY
  • promocja produktów weterynaryjnych w środowisku lekarzy weterynarii
  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych
  • realizacja wyznaczonych celów przez firmę
  • systematyczna analiza rynku
  • doskonalenie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
Teren pracy uzależniony od miejsca zamieszkania.

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKUJEMY
  • wykształcenia wyższego jako warunek konieczny (mile widziany o profilu weterynarii, zootechniki lub pokrewnych)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie farmaceutycznej lub w innej branży
  • komunikatywności, łatwości nawiązywania i utrzymywania relacji
  • wysokiej orientacji na realizację celów, zaangażowania
  • umiejętności planowania i adaptacji w dynamicznym środowisku pracy
  • ważnego prawa jazdy kategorii B

Firma oferuje:

OFERUJEMY
  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)
  • cykliczne szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • dodatek lunchowy
  • pakiet szkoleń wprowadzających
  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy również do użytku prywatnego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: KRKA Polska Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Chociaż tegoroczny Dzień Niepodległości 11 listopada wypada w sobotę, to pracownicy nie stracą prawa do wypoczynku z tego tytułu. Według obowiązujących przepisów pracodawca musi udzielić dnia wolnego od pracy w innym terminie dla osób ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...