eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdyniaMonter systemów okrętowych

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Monter systemów okrętowych

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • ocena jakości i stanu montowanych części oraz podzespołów
  • podejmowanie działań naprawczych w przypadku wykrycia niezgodności
  • wykonywanie montażu zgodnie z dokumentacją techniczną
  • przestrzeganie procedur określonych w dokumentacji oraz raportowanie nieprawidłowości
  • utrzymanie maszyn, urządzeń i narzędzi w należytym stanie

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdów służbowych za granicę (Niemcy, Norwegia, Finlandia)
  • wykształcenie techniczne (średnie lub zawodowe)
  • doświadczenie w branży stoczniowej (np. monter konstrukcji stalowych, urządzeń, hydrauliki siłowej)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i obsługi elektronarzędzi
  • aktualne uprawnienia spawalnicze (111 lub 136)
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi mobilnej wytaczarki
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dieta
  • pracę w systemie delegacyjnym 3/1
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia stanowiskowe
  • pakiet benefitów: system kafeteryjny Worksmile, ubezpieczenie na życie UNIQA, opieka zdrowotna Medicover, karta Multisport, dodatki na kulturę, premie świąteczne, dofinansowanie kolonii dla dzieci, wczasy pod gruszą.

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inne / Pozostałe

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...